Filmy ke stažení
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Filmy ke stažení

 
 

Horor

Čtvrtý druh (2009)

Psycholožka Abigail Tyler (Milla Jovovich) vyšetřuje řadu lidí, kteří mají shodné noční děsivé zážitky. Všichni si shodně vzpomínají na sovu s velkýma očima, která na ně v noci upřeně hledí. V hypnóze si však vzpomínají na daleko strašnější noční zážitky a uvědomují si, že sova vlastně nebyla sova. Události se skutečně staly na severu Aljašky, ve městě Nome. Aby byly události tohoto příběhu lépe osvětleny, zakomponoval režisér do filmu skutečné záběry z vyšetřování.

Thriller / Horor / Sci-Fi / Mysteriózní
USA, 2009, 98 min


Stáhnout film zdarma »
Nekonečný víkend (2008)

Remake filmu Colina Egglestona. Vypráví o manželském páru, který vyrazí do dalekých končin Austrálie, aby tak upevnili svůj rozpadající se vztah. Během cesty muž přejede klokana a přibližujíce se více k cíli, dvojice lidí se dopustí mnoha dalších přečinů vůči přírodě. Brzy dojde k podivným událostem - matka příroda se rozhodla vyřídit si účty po svém. Dvojice je ve velkém nebezpečí.

Drama / Thriller / Horor
Austrálie, 2008, 85 min


Stáhnout film zdarma »